poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Biuro czy Internet?

Pytanie, które zadaje sobie coraz większa liczba osób jest: szukać jakiegoś biura ubezpieczeniowego, czy samodzielnie wyliczyć składkę i zawrzeć ubezpieczenie nie wychodząc z domu? Każda opcja będzie miała zarówno zwolenników jak i przeciwników. Co należy wybrać? Zależy tylko od Ciebie.

W obecnych czasach ubezpieczenia stały się koniecznością - coraz więcej ludzi chętnie zabezpiecza się przed najbardziej prawdopodobnymi ryzykami - kosztownymi naprawami samochodów, zalaniami i pożarami w domu, wyrządzeniem szkód na mieniu i zdrowiu osoby trzeciej. Nie jest zatem żadną nowością opinia, że ubezpieczenia są stworzone przede wszystkim dla ludzi niezamożnych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - w razie zniszczenia mienia lub samochodu bogaty człowiek sobie poradzi. A co ma zrobić osoba, która wydała wszystkie oszczędności na zakup np. samochodu.

Z całą pewnością można stwierdzić, że ubezpieczenia stały się naszą codziennością. Ale świat nie stoi w miejscu - technologie stają się coraz bardziej intuicyjne, dostosowane do potrzeb. Internet jest powszechny i dlatego nawet ubezpieczenie można kupić nie mając bezpośredniego kontaktu z agentem ubezpieczeniowym.

Ale... czy jest to najlepsza opcja? Okazuje się, że nie. Zawierając ubezpieczenie w internecie nie wiesz, czy to ubezpieczenie jest dla Ciebie najkorzystniejsze. A nawet możesz zapłacić więcej, bo przecież nie wiesz, czy kalkulator internetowy liczy poprawnie Twoją składkę ubezpieczeniową.

Jednym z najbardziej logicznych rozwiązań niniejszej tzw. łamigłówki jest znalezienie agenta ubezpieczeniowego godnego zaufania. Jednak i tu powstaje problem - problem braku czasu. Nieraz w kolejce do dobrego agenta możemy stracić nawet godzinę naszego czasu. A czas to przecież najcenniejsza rzecz, którą mamy...

Rozwiązanie jest jedno. Ubezpieczenia u agenta, który dojedzie do Ciebie i z którym będziesz w stanie przedyskutować interesujące Ciebie potrzeby ubezpieczeniowe. Agent będzie o ustalonej godzinie w miejscu, które Ty wybierzesz. Można również spotkać się z nim w biurze, które agent prowadzi poza godzinami otwarcia (oczywiście po wcześniejszym umówieniu się).

Warto korzystać z usług Mobilnego Agenta. Profesjonalna obsługa, pewność w wysokości składki ubezpieczeniowej oraz duża oszczędność czasu... Bo czas to przecież dobro luksusowe...

Zapraszamy!

Zespół Akcji
Mobilny Agent
"Mobilny Agent - Twój prywatny doradca ubezpieczeniowy"
tel. 502-705-856
biuro@mobilny-agent.pl